ASUS Vivobook S412DA
Дисплей: 14" IPS
Процесор: Ryzen 5 3500U
Стан 5/5
Відеокарта: Radeon RX Vega 8 2GB
Оперативна пам'ять: 8GB DDR4
Диск: SSD 256Gb
Комплект:
Ноутбук
Зарядний пристрій
Батарея тримає до 5 годин
(Детальні характеристики зазначені внизу)
ЧОМУ МИ:
Що стосується вибору Б\у техніки з Європи, потрібно розуміти, що ціна дуже залежить від стану агрегату та рівня його передпродажної підготовки, наш магазин забезпечує кожен пункт у цьому питанні, а саме:
-Вся техніка оригінал, європейське виробництво
-Жодна позиція не йде в продаж поки не перевіриться у 4 етапи:
+Загальна перевірка при закупівлі на оптових базах в Європі;
+Повний розбір і діагностика товару вже на сервісі в Україні;
+Внутрішня чистка, ремонт і заміна пошкоджених деталей і розхідників на ОРИГІНАЛ;
+Фінальна прокатка техніки на всіх режимах.
Відправка по всій Україні Новою Поштою + Самовивіз у 8 містах
Якщо Вам важко визначитися з моделлю, зв'яжіться з нашим менеджером і вкажіть головні критерії вашого пошуку. Ми з радістю вам допоможемо у виборі техніки!
Insta:prime.shop.ua
Telegram:prime_shop_ua
КОНТАКТИ:
380 (67) 352 98 92
380 (66) 775 39 04(Viber)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Тип матрицы | IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
- Цена: 13 200 ₴






