MacBook Pro 16
Дисплей: 16" IPS
Процесор: Apple M1 Pro
Стан 5/5
Відеокарта: Apple
Оперативна пам'ять: 16GB DDR5
Диск: SSD 500Gb
Комплект:
Ноутбук
Зарядний пристрій
Підсвічування клавіатури—біли колір
Батарея тримає до 5 годин
(Детальні характеристики зазначені внизу)
ЧОМУ МИ:
Що стосується вибору Б\у техніки з Європи, потрібно розуміти, що ціна дуже залежить від стану агрегату та рівня його передпродажної підготовки, наш магазин забезпечує кожен пункт у цьому питанні, а саме:
-Вся техніка оригінал, європейське виробництво
-Жодна позиція не йде в продаж поки не перевіриться у 4 етапи:
+Загальна перевірка при закупівлі на оптових базах в Європі;
+Повний розбір і діагностика товару вже на сервісі в Україні;
+Внутрішня чистка, ремонт і заміна пошкоджених деталей і розхідників на ОРИГІНАЛ;
+Фінальна прокатка техніки на всіх режимах.
Відправка по всій Україні Новою Поштою + Самовивіз у 8 містах
Якщо Вам важко визначитися з моделлю, зв'яжіться з нашим менеджером і вкажіть головні критерії вашого пошуку. Ми з радістю вам допоможемо у виборі техніки!
Insta:prime.shop.ua
Telegram:prime_shop_ua
КОНТАКТИ:
380 (67) 352 98 92
380 (66) 775 39 04(Viber)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | macOS |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Apple M1 Pro |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 3456x2234 |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | Apple |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 500 GB |
- Цена: 57 500 ₴







