Ноутбук Ігровий LENOVO Legion 5 \ IPS15.6"(120hz) \ Core I5\ RTX 3050(8gb) \ DDR5 8GB \ SSD 512GB Б\у ГАРАНТІЯ
- В наличии
31 000 ₴
Ціна нового виробу на момент виходу(в Європі): 1200€
Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5
Дисплей: 15.6" 120hz
Процесор: Intel Core I5-10500H
Стан 4.9/5
Відеокарта:
Intel UHD Graphics
RTX 3050(8GB)
Оперативна пам'ять: 8GB DDR 5 (+8gb-1400грн)
Диск: SSD 512Gb + Пустий слот
Комплект:
Ноутбук
Зарядний пристрій
Оригінальна коробка
Документи
Підсвічування клавіатури—біла
Батарея тримає до 6 годин
(Детальні характеристики зазначені внизу)
ЧОМУ МИ:
Що стосується вибору Б\у техніки з Європи, потрібно розуміти, що ціна дуже залежить від стану агрегату та рівня його передпродажної підготовки, наш магазин забезпечує кожен пункт у цьому питанні, а саме:
-Вся техніка оригінал, європейське виробництво
-Жодна позиція не йде в продаж поки не перевіриться у 4 етапи:
+Загальна перевірка при закупівлі на оптових базах в Європі;
+Повний розбір і діагностика товару вже на сервісі в Україні;
+Внутрішня чистка, ремонт і заміна пошкоджених деталей і розхідників на ОРИГІНАЛ;
+Фінальна прокатка техніки на всіх режимах.
Відправка по всій Україні Новою Поштою + Самовивіз у 8 містах
Якщо Вам важко визначитися з моделлю, зв'яжіться з нашим менеджером і вкажіть головні критерії вашого пошуку. Ми з радістю вам допоможемо у виборі техніки!
Insta:prime.shop.ua
Telegram:prime_shop_ua
КОНТАКТИ:
380 (67) 352 98 92
380 (66) 775 39 04(Viber)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 4800 МГц |
| Максимальный объем памяти | 24 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 8000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
- Цена: 31 000 ₴









