|
НАВІЩО ПЕРЕПЛАЧУВАТИ? Кожен ставив собі це питання хоч раз. Зараз уже багато хто "зловив" тренд купівлі якісних товарів європейського виробництва. І справді, навіщо купувати за 200-400$ духову шафу відомого бренду Made in China, якщо за ті ж гроші, або дешевше можна купити б\у духовку преміум якості з Європи, яка буде в ІДЕАЛЬНОМУ стані і по Гарантії! Ціна нового виробу на момент виходу(в Європі): 800€
ЧОМУ МИ: Що стосується вибору Б\у техніки з Європи, потрібно розуміти, що ціна дуже залежить від стану агрегату та рівня його передпродажної підготовки, наш магазин забезпечує кожен пункт у цьому питанні, а саме: -Вся техніка оригінал, європейське виробництво ЗАРАЗ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНО РОЗКАЗУВАТИ БАЙКИ ПРО ПІДГОТОВКУ В МАЙСТЕРНІ, НЕ Маючи НАВІТЬ СТЕНДА. Тому за необхідністю ми Вам надамо інформацію, що саме ремонтувалося обраній Вами техніці! Ми не приховуємо, що не женемося за НАЙНИЖЧОЮ ЦІНОЮ, саме тому що ми прямо говоримо що женемося за ЯКІСТЮ. Нехай наша техніка не найдешевша на ринку, але ми дбаємо про те, щоб Ви отримали гарантовано максимально підготовлений агрегат, який прослужить вірою та правдою не один рік! Відправка по всій Україні Новою Поштою або Делівері + Самовивіз у 8 містах Якщо Вам важко визначитися з моделлю, зв'яжіться з нашим менеджером і вкажіть головні критерії вашого пошуку. Ми з радістю вам допоможемо у виборі техніки! Insta:prime.shop.ua КОНТАКТИ: |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Испания |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Вариант установки | Независимый |
| Тип управления | Электронное |
| Объем духового шкафа | 55 л |
| Количество режимов приготовления | 8 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глубина | 550 мм |
- Цена: 10 400 ₴





